Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmi izle

Büyük merakla beklenen ve ‘Behzat Ç : Seni Kalbime Gömdüm’ sinema filminin performansı başarılı bulunduktan sonra yapımcıların üzerine yoğunlaştığı yeni sinema filmi ‘Behzat Ç Ankara Yanıyor ‘ Kasım ayının ilk gününde vizyona giriyor. Koyu bir Behzat Ç hayranı olarak dizinin son bölümünü dün seyretmiş ve sırf son bölümü izlemediğim için yeni filmin fragmanına bakmamıştım.

Filmde , dizide akibeti belli olmayan ve Behzat Ç’yi renklendirmiş bir karakter olan Ercüment Çözer’i ( Nejat İşler ) Erdal Beşikçioğlu ile birlikte başrolde görüyoruz. Bu açıdan aksiyon dozu yüksek (elbette espri dozu da bir hayli yüksek diye umuyorum) bir Behzat Ç filmi izleyeceğimiz garanti. O açıdan Behzat Ç. Ankara Yanıyor çıkar çıkmaz gidip sinemada izleyeceğim.

Konusu : İçişleri bakanına suikast düzenlenir. Bu suikastin arkasında kimlerin olduğunu bulmak için cinayet büro ve terörle mücadele ekipleri işe koyulur. Fakat ,bilindiği gibi , Behzat Ç. açığa alınmıştı ve ekibin başına kimin olduğu belli değil. Kısa fragmana baktığımızda cinayet bürosunun elemanlarının her birini farklı bir departmana verildiğini görüyoruz. Bunun sebebini filmi izledikten sonra öğrenebileceğiz.

Cialis Faydaları Nelerdir V-Pills Nedir