Arşiv

Buna göre etiketlendi : ‘demet akbağ filmleri’

Kurtuluş Son Durak filmi full izle

Cuma, 13 Nis 2012 2 Yorum Yapılmış
kurtuluş son durak full izle

Kurtuluş Son Durak (2012)

Özellikle kadınların hasretle bekledikleri Kurtuluş Son Durak  filmi nihayet yine nette ilklerin adresinde yerini alıyor. Tamam belki ilk kez bizden izlemiyor olabilirsiniz ; ama en azından ilk üç diyelim…

Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Nihal Yalçın gibi ünlü yerli yıldızların başrolünde yer aldıkları film, şiddete,eşlerinden kaldıkları kötü davranışlara maruz kalan kadınların hikayesini biraz komik , ancak biraz da dramatik olarak ele alıyor.

Psikolog Eylem ( Belçin Bilgin) , nikahlarına ramak kala sevgilisinden ayrılmış ve ‘Saadet Apartmanı’na taşınmıştır. Buradaki kadınların hikayeleri ve son durumları de kendisiyle aynı olduğundan Eylem, onlara her türlü destek için kolları sıvayacaktır.

Not : Kurtuluş Son Durak filmi bu adresten full izlenebilir.

Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Tür: Dram,Psikolojik,Komedi,Yerli,2012 vizyon filmleri
Yapım  : 2011 ,Türkiye
Vizyon Tarihi: 6 Ocak 2012 Cuma
Oyuncular : Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Nihal Yalçın, Damla Sönmez, Ayten Soykök

izle

Kurtuluş Son Durak full izle (fragman)

Cumartesi, 07 Oca 2012 1 Yorum
Kurtuluş Son Durak film izle

Kurtuluş Son Durak (2012)

Türkiye’de son birkaç yıldır sıklıkla meydana gelen ve ‘kadına yönelik şiddet’in en acı örneklerini yaşadığımız şu günlerde vizyona giren ve izleyiciye özel mesajlar veren başarılı bir dram filmi Kurtuluş Son Durak’ın yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapmakta..

Kurtuluş Son Durak Konusu

Psikolog Eylem (Belçim Bilgin) , eşinin kendisini aldatmasını içine bir türlü sindiremediğinden hem onu terk eder hem de kendisine yeni bir yaşam alanı bulur.Yeni yerleştiği apartmandaki kadınların hayatları o kadar çarpıcıdır ki bir anda kendi sorunlarını unutup diğerlerine bir çözüm bulmaya çalışır.

Vartanuş (Demet Akbağ), ömrü boyunca hep hasta yatağındaki babasına yardım etmiş birisi ,Goncagül (Nihal Yalçın) ise mafya sayılabilecek bir eşten illallah etmiş bir kadındır.İçlerinden en zorlu hayat ise çocuklarını korumak ve onların annesiz büyümemeleri için eşinden yediği dayaklara alışmış olan Gülnur (Ayten Soykök) ‘un yaşamıdır belki de..

Zamanla ünlenen Psikolog Eylem’i diğer kadınlar da tanıyacak ve Kurtuluş Son Durak‘ta kendi sorunlarına çare arayacaklardır…

Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Senaryo: Barış Pirhasan
Müzikler : Fırat Yükselir
Tür: Komedi, Dram
Süre: 106 dk.
Yapım: 2011, Türkiye
Filmin Web Sitesi: www.kurtulussondurak.com
Oyuncular: Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ahmet Mümtaz Taylan, Yavuz Bingöl.

izle