Arşiv

Buna göre etiketlendi : ‘rebecca hall filmleri’

Öbür Dünyadan filmi izle 2012

Cumartesi, 07 Nis 2012 2 Yorum Yapılmış
öbür dünyadan izle türkçe

Öbür Dünyadan (The Awakening) (2012)

Rebecca Hall’in başrolünde Florence Cathcart isimli genç bir hayalet avcısını canlandırdığı 2011 İngiltere yapımı bir gerilim ve korku filmi olan Öbür Dünyadan (orjinal ismi : The Awakening ), gizem meraklısı sinema izleyicilerini ekrana bağlamayı hedefliyor.

1920′li yılların İngiltere’si ,1.Dünya Savaşı sıralarında savunmasız ve ürkek bir ülke haline gelmiştir. Bir yatılı ilkokula hayaletleri tespit edip uzaklaşması için gönderilen Florence, bildiği her ne varsa bu hayaletlerle yüzleştikten sonra kendisini oldukça savunmasız hissedecektir. Çünkü, şimdiye kadarki çözdüğü meselelerden çok farklı , adeta okulun iliklerine işlemiş öbür dünyadan varlıklar kanlı faaliyetlere de yavaş yavaş başlamaktadır.

2012′nin Nisan ayında Türkiye’de vizyona girmesi beklenen filmde Rebecca Hall’e başrolde ünlü İngiliz aktör Dominic West de eşlik etmekte. Şu an film türkçe altyazılı olarak izlenebilir.

Yönetmen : Nick Murphy
Senaryo : Stephen Volk, Nick Murphy
Tür : Gerilim,Korku,İngiltere filmleri,2012 vizyon,HD,+13
Yapım : İngiltere 2011
imdb detayı : 6,5/10 (5,682 kullanıcı bu filmi oylamış)
Süre : 107 dk.
Oyuncular : Rebecca Hall, Dominic West ,Imelda Staunton.

izle

Hırsızlar Şehri The Town sinema filmi full izle

Cuma, 27 Oca 2012 Yorum Yapılmamış
Hırsızlar Şehri The Town izle

Hırsızlar Şehri (The Town)

Hayatı yaşama tarzları banka soygunculuğu olan Doug (Ben Affleck) ve birkaç arkadaşı, en son yaptıkları soygunda polisten sıyrılmayı yine her zamanki gibi başarırlar. Fakat, grubun lideri olan Doug, çaldıkları bankanın kadın müdürüne aşık olacaktır. Birbirlerinin çok yakınında oturan müdire Claire (Rebecca Hall) ile Doug’un flörtü Doug’un en yakın arkadaşı Jem’i (Jeremy Renner) endişelendirmeye başlamıştır. Şimdi yılların profesyonel banka soyguncusu aşık olduğu kadın ya da arkadaşları arasında bir seçim yapmalıdır.

Ben Affleck’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde yer aldığı The Town – Hırsızlar Şehri ,2010 yılında imdb’de en çok oylanan aksiyon-gizem filmi..Genel izleyici görüşlerine göre Affleck yönetmenliğini yaptığı bu filmde en az oyunculuğu kadar iyi bir performans sergilemiş..

The Town Ödülleri : 2010 Yılında Amerika’da ‘AFI film ödülü’ kazandı ; 2011 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu oskarını kazandı. 2011 yılında BAFTA film festivalinde de en iyi yardımcı oyuncu ödülü var ayrıca..Geniş bilgi için tıkla‘yabilirsiniz.
Tür : Aksiyon,Gizem,Romantik,2010,HD filmler,Altyazılı,Suç
Yapım : 2010 Amerika
imdb puanı : 7,6/10
Süre : 125 min
Oyuncu Kadrosu : Ben Affleck ,Rebecca Hall ,Jon Hamm ,Jeremy Renner ,Blake Lively ,Slaine.

izle