Yeraltı filmi izle 2012

Etiketler:
yeraltı filmi izle

Yeraltı ( 2012 )

Dostoyevski’nin ‘Yeraltından Notlar‘ isimli romanından sinemaya uyarlanan film, çoğu konuda Türkiye’deki sinema severlere bir ilki yaşatma gayesinde.

Film, bir memur olan Muharrem (Engin Günaydın) ve onun aşırı mutsuz yaşamından kareleri barındıran ve başrol oyuncusu Engin Günaydın’a göre oldukça sert bir psikolojik dram filmi. Şimdiye kadarki izleyici yorumlarına ve değerlendirmelere bakıldığında 2012′nin yine gözde filmlerinden birisi olacağını düşündüğümüz Yeraltı’nı bu adresten kısa süre içinde izleme imkanınız var. Filmde Engin Günaydın’a başrolde eşlik eden ve genelde komedi türü yapımlarla karşımıza çıkan Nihal Yalçın’a da önemli bir görev düştüğünü görüyoruz. Kısacası ‘underground’ yani ‘Yeraltı’ türü denilen türde ülkemizde bir ilk olan film, dram izleyicisi olmayanlar için büyük bir anlam ifade etmese de ‘Vavien ‘le şaşırtan Engin Günaydın’ın performansı ile önümüzdeki günlerde daha çok konuşulacağa benzer.

Tür : Psikolojik,Dram,2012 vizyon filmleri,Yerli
Yapım : 2012 Türkiye
imdb puanı : 112 izleyici imdb’de bu filme 7.7 puan vermiş.
Yönetmen ve Senaryo : Zeki Demirkubuz / Roman : Fyodor Dostoyevski
süre : 107 dk.
Oyuncular : Engin Günaydın ,Serhat Tutumluer ,Nihal Yalçın ,Sarp Apak ,Ufuk Bayraktar

Not : Film tek parça full izleme seçeneğiyle güncellendi.

Bir Yorum “Yeraltı filmi izle 2012” için

  1. Alper Çadıroğlu diyor ki:

    Herkesin gerçek arkadaş olamayacağını; gerçek arkadaşlığın gösterişten, kibirden, yalakacılıktan uzak olduğunu: yeri geldiğinde 40 yıllık arkadaşının bile bir hırsız veya seni bir kalemde nedensiz silebileceğini ancak yeri geldiğinde bir fahişenin bile diğer sözde arkadaşlarından daha gerçek arkadaş olabileceğini; dostoyevski’nin asıl-özde gerçeklik kavramının etkileyici ve büyüleyici olmasını onaylayan bir film.

Cialis Faydaları Nelerdir V-Pills Nedir