Zenne filmini full izle

Pazartesi, 30 Oca 2012 yorum ekle yorumlara git
Zenne film izle

Zenne (2012)

Zenne, aslında yaşanmış bir hayatın ürünü olarak sinemaya uyarlanmış ve izleyicinin başarılı bulduğu bir film.

Can ve Ahmet yakın birer arkadaştır. İstanbul’a gelen bir Alman fotoğrafçı Daniel, birisi muhafazakar (Ahmet) ve öteki zenne (Can) olan bu iki kişiyle arkadaşlık kurar. Ancak özellikle Ahmet’in yaşamı fotoğrafçının ilgisini çekecek ve Daniel onu takip etmeye başlayacaktır.Gizemli bir serüvenin ardından Daniel Ahmet’in çocukluğundan bu yana peşini bırakmayan trajik olayları keşfedecektir. 7 yaşından beri töre ile başı dertte olan Ahmet’in kurtuluşu için fotoğrafçı ona bir fırsat sunar. Fakat, yıllardır eleştirdiği ve asla yanından geçmediği kişilik olan Zennelik genç adamın yurtdışı vizesi alması için tek yoldur. Can gibi bir zenne olacak,askerlikten sıyrılmak için mecburen gay taklidi yapacak olan Ahmet’in hikayesi, psikolojik dram seven sinema izleyicisini etkileyecek görüşündeyiz..

Yönetmen: Caner Alper, Mehmet Binay
Oyuncular : Kerem Can, Giovanni Arvaneh, Erkan Avci, Tilbe Saran, Rüçhan Çalışkur
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2012 (99 dk)
Vizyon Tarihi: 13 Ocak 2012 Cuma

 1. hakan
  Çarşamba, 01 Şub 2012 zamanında 03:52 | #1

  Boşuna yokyere öldün ahmet haketmedin cehaletin bedelini zavallı sana ödettiler toprağın bol olsun ve birdaha hiçbir ahmet mehmet vs.. ölmesin böyle bi cehalet uğruna escinseller var bunu herkez kabullensin….

 2. ece
  Pazar, 08 Nis 2012 zamanında 22:59 | #2

  şu ülkede üstü kapalı ne olaylar dönüyor zaten. bedeli masum insanlar, masum hayatlar ödüyor. türkiye candır diyoruz ama, bazı insanların geri kafalılığı yüzünden yaşanmaz bir yer halini almaya başladı. ahmet daha başlangıç kimler gelir kimler gider bilinmez. mekanı cennet olsun.

 3. esra
  Salı, 15 May 2012 zamanında 13:25 | #3

  Allah kimsenin evladını bu şekilde imtihan etmesin ya… bende olsam ahmetin ailesi gibi tepki verirdim çok zor bir durum helede doğulu isen ve oğlun bu durumda ise… zihniyet farklı daha katı ama bende doğulu olmamama rağmen böyle bir durumda katı tepkili olurdum heralde.. yalnz onlar gibi onun canını alarak değil tabi sonuçta kendi yaşamı hesabıda yalnızca Allaha vercek..

 4. atilla
  Salı, 31 Tem 2012 zamanında 11:56 | #4

  ne acı bir olay. :( acaba hepimizin sonu mu bu yoksa bu sadece ahmet için mi geçerliydi? Babasını aradığı sahnede canlandırdım kendimi. hüngür hüngür ağladım. çok güzel bir film ama ahmedin vurulduğu sahne biras daha açık olabilirdi. birden yaşandı o sahne.

 5. ufuk
  Cumartesi, 25 Ağu 2012 zamanında 18:15 | #5

  bu

 6. Narin
  Cumartesi, 29 Eyl 2012 zamanında 09:58 | #6

  Fon müziğinin yüksek tutulması,almanca-ingilizce anlatımların/ konuşmaların uzunca tutulması çok güzel konulu filmi anlaşılmaz yapmıştır.İzlenmesini tavsiye etmem.(Puanım 4)

 1. şimdilik geri bağlantı yok