Kült Filmler, Movies 2010-2021

Aşıklar Şehri türkçe altyazılı izle

Ryan Gosling ve Emma Stone’in başrollerini paylaştığı 6 oskar almış , yıllarca unutulmayacak bir müzikal/drama olan La La Land (Aşıklar Şehri) filmi 2016 yılında sinema ödüllerini neredeyse sildi süpürdü.

Los Angeles şehrinde yaşayan piyanist Sebastian (Ryan Gosling) ve aktris Mia (Emma Stone) geleceğe dair hayallerinin peşinde koşarken karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Tutkuyla bağlandıkları meslekleri onlar için beklenmedik iyi ve kötü sürprizleri beraberinde getirecektir. Yüksek duygu yüklü bir romantik film olma özelliği gösteren Aşıklar Şehri, sinema eleştirmenlerince son yılların en alışılmadık romantik filmlerinden birisi olarak gösterilirken oskarlı aktris ve aktörü biraraya getirerek seyirci kitlesini artırmayı başardı. Aşkı bulma yolunda ilerlerken hayallerini takip etmeyi sürdüren ikilinin duygu yüklü öyküsü izleyenleri zaman zaman göz yaşlarına boğacak. Damien Chazelle’in yazıp yönettiği kült filmler arasına dahil ettiğimiz 2016 yapımı Aşıklar Şehri filmini türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Imdb Puanı : 8/10

Kazandığı Ödüller : 6 dalda oskar (En iyi aktris, en başarılı müzik, en iyi senaryo) ve en iyi yönetmen) , (2017 BAFTA ve AACTA sinema ödülleri vb.)

Leave a Reply

Your email address will not be published.