Uncategorized

Aşk Adası – Lowe Wrecked – Yabancı Romantik Film (türkçe dublaj)Özet ve Detaylar
Jenny, yaz boyunca Hawaii’de bir tatil köyünde çalışacaktır. En sevdiği rock yıldızı Jason’ın da tatili burada geçireceğini öğrenince çok heyecanlanır. Jason tekneden düşer ve Jenny onu kurtarmak için arkasından suya atlar. İki genç en yakın adada kıyıya kıyıya çıkarlar. Aslında ada, beş yıldızlı tatil köyünün yanı başındadır. Ancak, Jenny’nin tek hayali Jason ile biraz yalnız vakit geçirmektir. Bu nedenle Jason’ı ıssız bir adada mahsur kaldıklarına inandırır. Jenny’nin en büyük rakibi aynı numaraya baş vurup adaya çıkınca, iki kız Jason’ın ilgisini çekebilmek için yarışmaya başlarlar.

Summary and Details During the summer, Jenny will work at a resort in Hawaii. She is thrilled to learn that her favorite rock star, Jason, will spend the holiday here. Jason falls off the boat and Jenny jumps into the water to rescue him. Two teenagers go ashore on the nearest island. In fact, the island is next to the five-star resort. However, Jenny’s only dream is to spend some time alone with Jason. So he convinces Jason that they’re stranded on a deserted island. When Jenny’s biggest rival applies the same trick and leaves the island, the two girls start racing to attract Jason’s attention.

source

27 Comments

  1. Açıklama: Jenny, yaz boyunca Hawaii’de bir tatil köyünde çalışacaktır. En sevdiği rock yıldızı Jason’ın da tatili burada geçireceğini öğrenince çok heyecanlanır. Jason tekneden düşer ve Jenny onu kurtarmak için arkasından suya atlar. İki genç en yakın adada kıyıya çıkarlar. Aslında ada, beş yıldızlı tatil köyünün yanı başındadır. Ancak, Jenny’nin tek hayali Jason ile biraz yalnız vakit geçirmektir. Bu nedenle Jason’ı ıssız bir adada mahsur kaldıklarına inandırır. Jenny’nin en büyük rakibi aynı numaraya baş vurup adaya çıkınca, iki kız Jason’ın ilgisini çekebilmek için yarışmaya başlarlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.