Çatlak Profesör türkçe dublaj full izle

Çatlak Profesör türkçe dublaj full izle

Sherman Klump (Eddie Murphy) , mesleğinde çok başarılı bir profesördür. Sosyal hayatta karşılaştığı en büyük sorun ise aşırı şişman birisi olmasıdır. Bir kimya öğrencisiyle yaşadığı flört sonrasında yaşadığı depresyon onu obeziteden kurtulmak için formül arayışına iter. Geliştirdiği özel kimyasalı kendi üzerinde deneyen Sherman, obeziteden kurtulup fit bir görünüm elde etmeyi başarır. Ancak bunun yan etkisi ise dönüştüğü yeni kişinin kendini çok beğenmiş bir kibir abidesi haline gelmesidir. Profesör, kendi hazırladığı özel karışımdan sonra dönüştüğü kişinin Buddy Love (Eddie Murphy) olarak önceki hali profesör Sherman’dan daha popüler ve başarılı olması için kendi kendisiyle sıradışı bir rekabete girer.
Artık yakışıklı, çekici ve her kadının gözdesi bir adama dönüştüğünü sanan profesörü tahmin edemeyeceği sürprizlerle dolu bir macera beklemektedir.
En iyi makyaj ve saç tasarımı dalında oskar ödülü elde eden Çatlak Profesör‘de Eddie Murphy’nin iki farklı karakterdeki performansını izlerken ne kadar usta bir aktör olduğunu göreceğiz. 1996 yapımı (orijinal adı The Nutty Professor) bu komedi filmini sitemizden türkçe dublaj full izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Tom Shadyac

Imdb Puanı : 5,6/10

Meta Skor : 62/100

Bir cevap yazın