Old Movies (2000-2010)

Çıldırış filmi türkçe dublaj full izle

Jack Starks (Adrien Brody) , Körfez savaşında ülkesi için çarpışmış bir gazidir. Savaşta başına aldığı darbeden sonra hayatta kalması bile mucize olan Jack’in kontak kurduğu hiçbir yakın akrabası yoktur.

Eskiden yaşadığı kasaba olan Vermont’a gitmek üzere yola koyulan Jack, yolda sekiz yaşında bir kızı olan Jackie (Keira Knightley) ile tanışır. Onların da arabaları bozuk olduğundan başka birisini otostop yaparak yola devam eden Jack , yolculuk sırasında bir polisin kendilerini durdurmalarında başka hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Kendine en son geldiğinde bir klinikte doktorların üzerinde bazı deneyler yaptığını fark edecek olan Jack, aslında insanlar üzerinde tehlikeli deneyler yapan kötü niyetli doktorların eline düşmüştür. 4 gün içinde öleceğini gören ve giderek çıldırmaya yaklaşan Jack’in kurtuluş yolu acaba yolda tanıştığı Jackie midir, yoksa kendini bekleyen sona Jackie onu biraz daha mı yaklaştırmakdadır…

Bilim kurgu ve gerilim severlerin severek izleyecekleri bu sinema filminde iki yıldız oyuncu olan Adrien Brody ve Keira Knightley birlikte başroldeler.

Yapım: 2005 , Amerika
Tür: Gerilim,Psikolojik,Türkçe Dublaj,HD sinema filmleri,Bilim Kurgu
Süre: 103 dakika
Yönetmen: John Maybury
imdb puanı : 7/10
Oyuncu Kadrosu : Adrien Brody, Keira Knightley , Daniel Craig ,Kris Kristofferson ,Jennifer Jason Leigh .

Leave a Reply

Your email address will not be published.