Old Movies (2000-2010)

Dağ filmi izle Dağ 2012 full seyret

Vatani görev bazen canla ödenir !

Alper Çağlar’ın yönetmenliğini yaptığı 16 Kasım’da vizyona giren film, bir ‘Nefes’ filminin yaptığı etkiyi yapar mı bilinmez internetteki film izleyicilerinin son günlerdeki en merak ettiği filmlerden.

Hikaye, bir askeri timde görev alan 2 asker üzerine yoğunlaşıyor. Bir tanesi kısa dönem askerlik yapmak için orduya teslim olmuş İstanbullu Oğuz, diğeri ise hemen herkese isyan eden ve oldukça inatçı ve dediğim dedik bir asker olan Ankara’lı Bedir. Bedir, davranışlarından dolayı 2 yıl fazla askerliğe mahkum edilmiş, Oğuz ise bedelli yerine kısa dönem askerlik yapmak için orduya zorunlu dahil olmuştur.

Doğuda bir birliğin sadece iki askeri olan bu kişiler, bölüklerinin dağdaki bir tamir işi için gittikleri o bölgede artık tek bir yürek olmuşlardır. Daha doğrusu teröristlerin saldırısından kurtulan ve birbirlerini her saniye desteklemeleri ve birlikte dağdan kurtulmaları gereken iki askerin kahramanlık hikayesinin anlatıldığı Dağ filmini adresimizden full izleyeceksiniz.

Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Fırat Doğruloğlu ‘nun başrolde oynadıkları bir savaş ve dram filmi Dağ’ın yankıları önümüzdeki günlerde daha da artacak…

Leave a Reply

Your email address will not be published.