Diriliş The Revenant türkçe dublaj izle

Diriliş The Revenant türkçe dublaj izle

Ölümün kıyısından dönen birinden daha tehlikeli kim olabilir ?

Hugh Glass (Leonardo Dicaprio) , John Fitzgerald (Tom Hardy) ve ekibi vahşi yaşamın egemen olduğu topraklarda deri ticareti yapan gezginlerdir. Birkaç kişiden oluşan arkadaşlar, zorlu kış şartları ve vahşi hayvanlarla karşılaştıklarında içlerinde en şanssızı Hugh’dur. Ayı saldırısından sağ çıktıktan sonra ölüme terk edilen , izini aramak için gönüllü arkadaşlarını vazgeçiren John Fitzgerald’ın ihanetiyle karşılaşan Hugh için hayatta kalabilmek artık mucizelere bağlıdır. Çünkü ağır yara alan ve yaşamsal ihtiyaçlardan mahrum olan gezgini aynı zamanda soğuk ve vahşi yaşamla ve insan avına çıkan yerli kabile ile mücadele etme sınavı beklemektedir. Hugh Glass güçlenip daha da dirildikçe intikam almanın yollarını arayacaktır.

Meksika asıllı Alejandro G. Iñárritu’nun yönettiği 3 oskar ödülü kazanmış , yüze yakın sinema ödülünün sahibi The Revenant‘da Leonardo Dicaprio’nun yılın aktörü seçildiğini hatırlatalım. Ayrıca başrolde kendisine eşlik eden Amerikan aktör Tom Hardy’nin başarısı da izleyicilerin filmden alacağı keyfi katlayacak. Diriliş filmi burada türkçe dublaj full hd kalitesinde sizlerle buluşuyor.

Yönetmen : Alejandro G. Iñárritu

Imdb Puanı : 8/10

Meta Skoru : 76/100

Aldığı Sinema Ödüllerinden Bazıları : 2016 yılı en iyi başrol oyuncusu, en iyi yönetmen ve en iyi görüntü yönetmeni oskarları , BAFTA yılın erkek oyuncusu ödülü , 2016 Altın küre ödülleri (başrol ,yönetmen ve yılın en iyi filmi)

Oyuncular : Leonardo Dicaprio , Tom Hardy , Will Poulter, Paul Anderson

Filme yapilan yorumlar

  1. Tatar

    Filmi seyrettim, her ne kadar uzun gibi görünse de bir başlayınca hikaye acayip sarıyor. Leonardo Dicaprio’nun oyunculuğuna şapka çıkardım doğrusu. Onunla birlikte Tom Hardy de muhteşem bir performans sergiliyor. Hayatta kalmak için filmde Leonardo’nun yaptığı şeyler inanılmaz. Fazla ayrıntı vermeden şunu da ekleyim , ayı ile boğuşma sahnesini izledikten sonra hakikaten doğru film seçtiğimi anladım. Hikayenin ana fikri de çok başarılı. O kadar ödülü alması kesinlikle tesadüf değil. Tavsiye ederim tereddütsüz izleyin arkadaşlar.

Bir cevap yazın