Old Movies (2000-2010)

El Yazısı filmi izle

Herkesin vermediği bir aşk mektubu vardır !‘ sözleriyle aslında konusunu kısadan özetleyen bir dram filmi olan ‘El Yazısı‘, geçtiğimiz Mart ayının sonlarında vizyonda izleyiciyle buluştu ve görünen o ki dram seven sinema izleyicileri filmi oldukça çok beğendiler.

Cansu Dere, Wilma Elles, Sarp Akkaya, Sercan Badur ve Salih Kalyon gibi ünlü isimlerin kadrosunda bulunduğu film, kasabanın güzel eczacısı Zeynep (Cansu Dere) ve onun ekseninde gelişen olaylar üzerine kurulu. Zeynep, Celal ile nişanlıdır ve evlenme kararı verir. Bu ani kararının altında aslında hiç kimsenin bilmediği bir sır yatmaktadır. Diğer kasabadan Ahmet, platonik aşkı Zeynep’i kaçırmanın planlarını yaparken bir Fransız turist olan Julie (Wilma Elles) ile karşılaşacak ve o günü onunla beraber geçirecektir. Bu, ümitleri kırılan Ahmet için aslında yeni bir şansın kapılarını açabilir.

Diğer taraftan kasabanın küçük yaramazı 8 yaşındaki Ragıp da kendinden çok büyük olan Zeynep’i deliler gibi sevmektedir. İşte böylesi hoş bir senaryo üzerine kurulu El Yazısı’nın yönetmenliğini de Ali Vatansever üstlenmekte.

Tür : Aile,Vizyon filmler,Yerli,Dram,Komedi,2012 filmleri,Romantik
Yapım : 2012 Türkiye
film puanı : 7/10
Yönetmen: Ali Vatansever

Leave a Reply

Your email address will not be published.