Uncategorized

Göl – Eski Türk Filmi Tek ParçaFilmde, ölen karısının ardından bir türlü kendisini toparlayamayan Murat’ın hikâyesi anlatılır. Murat kasabanın önde gelen zenginlerindendir. Bir gün kasabanın gazinosuna Nalan adında bir şarkıcı gelir. Nalan, Murat’a öldüğü karısını hatırlatır. Bir süre sonra Murat, Nalan’ın ölen karısı Sabiha olduğuna kendisini inandırır. Nalan’ı da buna inandırmaya çalışır. Bu sırada kasabanın balıkçısı Hasan ile Nalan arasında bir yakınlaşma olur. Bunun üzerine Murat’ın Nalan üzerindeki baskısı giderek artacaktır.

Yapımı : 1982 – Türkiye
Tür : Dram
Süre: 91 Dak.
Yönetmen : Ömer Kavur
Oyuncular : Müjde Ar , Talat Bulut , Hikmet Gül , Aydan Burhan , Hakan Balamir

#müjdear #dram #film #sinema

source

46 Comments

  1. ☝Saygılı Kaliteli Güvenilir Hoşsohbet mühendis beyim numaram profilde özele acık ☝

    आदरणीय, उच्च गुणवत्ता, विश्वसनीय, मिलनसार इंजीनियर महोदय

  2. ☝Saygılı Kaliteli Güvenilir Hoşsohbet mühendis beyim numaram profilde özele acık ☝

    आदरणीय, उच्च गुणवत्ता, विश्वसनीय, मिलनसार इंजीनियर महोदय

  3. İyi günler ,nasılsınız … Hayatta en büyük zevk, en değerli hazine , en güzel , en mantıklı olan davranış Allah’ın aşkı ile yanıp tutuşmaktır … Onun aşkı ile yanıp tutuşunca çok mutlu , huzurlu ve güçlü olacaksınız … O zamanki duygularınızı ve zevki hiçbir zevke ,altınlara , servetlere değişmeyeceksiniz.

  4. MERABA BEN KAĞAN TEL SIFIR BEŞYÜZ OTUZ BEŞ YEDİYÜZ YETMİŞ ALTMIŞ SEKİZ KIRK ÜÇ BENDE ARKADAŞLIK DÜŞÜNEN Bİ HANIMENDİYLE TANIŞMAK İSTERİM TEL NO PROFİLİMDE VAR HOŞCAKALIN.

Leave a Reply

Your email address will not be published.