Görünmeyen Misafir türkçe dublaj izle

Görünmeyen Misafir türkçe dublaj izle

Hayatınızın akışını görünmeyen bir misafirin değiştirmesi karşısında çaresiz kalabilirsiniz.

Listelerde şimdiye dek oylanan en yüksek puanlı 250 film arasına girmeyi başarmış İspanya sinemasının seçkin bir örneği : Görünmeyen Misafir (The Invisible Guest)

Adrian Doria (Mario Casas) başarılı bir iş adamı ve parlak bir gelecek vaadeden bir girişimci olarak evlilik hayatını sürdürmektedir. Sevgilisiyle şehir dışında gözlerden uzak geçirdiği bir haftasonu tatilinden şehre döndükleri sırada yaşanan kaza Adrian’ın tüm hayatını değiştirecektir. Kazada panikle sevgilisi ve kendisinin vereceği riskli karar ilişkilerini gizlemek için verilmiş bir karar olmasına rağmen bunun sonuçlarını kestirmek genç adam için imkansızdır. Şimdi kendisini kurtaracak mesleğinin son davasını almaya hazırlanan Virginia Goodman (Ana Wagener) ile kurdukları diyalog olayların akıbetini belirleyecektir.

Psikolojik gerilim/gizem türündeki Görünmeyen Misafir (orijinal ismi Contratiempo ) filmi 2016 yapımı olup özgün senaryosu ve her sahnesi merak uyandıran öyküsü ile türkçe dublaj izlemek isteyenler için sizlerle buluşuyor.

Imdb Puanı : 8,1/10

Yönetmen : Oriol Paolo

Oyuncular : Mario Casas, Ana Wagener, Jose Coronado , Barbara Lennie

Bir cevap yazın