Hep Yek 4 tek parça full izle

Hep Yek 4 tek parça full izle

Hatırlatma : Filmin vizyona girişi pandemi şartları nedeniyle ertlenmiş olup gösterim tarihinden sonraki bir tarihte sinemalarla aynı anda buradan izleyebilirsiniz.

Gökhan Yıkılkan ve İnan Ulaş Torun ‘un Gökhan ve Altan karakterleriyle izleyicileri güldürdüğü Hep Yek serisinin dördüncü filmi Hep Yek 4 Altan Bela Okuma , Gürkan ve Altan’ın tuhaf ve güldüren hikayelerini konu alıyor. Yer yer seviyenin biraz alçaldığı belaltı esprileri kimi izleyiciye göre filme renk katsa da Gökhan Yıkılkan‘ın dilini bazı sinema severler fazla argolu buluyor. Ancak maceranın içinde ikilinin yaşadığı olaylar ve aralarında geçen diyaloglar hemen herkesi güldürecek nitelikte.

2021 yılında vizyona girmesi beklenen ve nette ilklerden birisi olarak sizlerle paylaştığımız Hep Yek 4 filmi burada tek parça halinde full izlenebilir. Filmin oyuncu kadrosuna son anda eklenen komedyen Şafak Sezer, daha önceki üç filmde göre almamıştı. Bu açıdan serinin son filmi olan “Hep Yek 4 Bela Okuma Altan” da “Kolpaçino” filmleriyle gişe rekorları kıran Şafak Sezer‘in varlığı serinin diğer filmlerine nazaran bu yapımı bir adım önce çıkarıyor.

Yapım : 2020 Türkiye

Yönetmen : Özgür Bekar

2 tane yorum mevcut

  1. şafak

    gökhan yıkılkan ve şafak sezer ikilisini daha önce hiçbir filmde birarada görmedim. eminim bu hep yek 4 de iki komedyen harika bir uyum yakalamıştır. filmi izlemeyi dört gözle bekliyorum bu arada gökhan yıkılkanın inanılmaz komik tepkileri var daha önceki hep yek filmlerinde beni çok güldürdü bu seferki de umarım bir an önce gelir ve buradan izleriz. filmin konusuyla ilgili açıklamanızı beğendim sağolun..

  2. aydemir

    bu adamı ta trt deki programından beri takip ediyorum kendini baya bi geliştirdi. gökhan ‘dan bahsediyorum adam şu zamana kadar yaptığı komediler bi türlü istenen seviyeye gelmedi aslında çoğu yerli komedyenden daha iyi rol yapıyor ama nedense sanırım karizması yok ya da şanssız birisi. bu sefer şafak sezeri de koymuşlar filme bence dördüncü filmi sinemalarda gişe rekorları kıracak izleyip göreceğiz yakında..

Bir cevap yazın