Her Şeye Evet Yes Day türkçe dublaj izle

Her Şeye Evet Yes Day türkçe dublaj izle

Bazen evet demeyi bilmek gerekir !

Uçarı çocuklara sahip anne ve baba olan Allison ve Carlos Torres , çocukları için ideal ebeveynler olmaya çalıştığından onların tüm isteklerine hayır demeye alışmıştır. Ancak önümüzdeki 24 saat içinde kuralları çocuklar belirleyecektir ! Çünkü ebeveynler onlar ne isterse “evet” demeye karar vermiştir. Bunu duyan çocuklar için bu gün hayatlarında unutamayacakları bir gün olmalıdır. Ailecek büyük bir maceranın içinde geçirecekleri gün her biri için hayatlarında yeni bir sayfa açılması demektir.

Aynı adlı bestseller romandan uyarlanan Netflix yapımı aile komedisi “Yes Day” (Her Şeye Evet) filmi 2021 yılı yapımı olup türkçe dublaj seçeneğiyle izleyebilirsiniz.

Filme yapilan yorumlar

  1. morena

    aileyle izlenecek son zamanlardaki en güzel filmlerden birisi diye düşünüyorum. bir arkadaşım tavsiye etti henüz filmi izlemedim ama dediklerine göre hikayesi sürükleyici ve oldukça komikmiş. her şeye hayır derken bir anda karar değiştirip evet diyorlar vs. hadi bakalım izledikten sonra yorumumu sizinle paylaşmak isterim. dublajlı olarak paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın