Old Movies (2000-2010)

Kevin Hakkında Konuşmalıyız türkçe dublaj full izle

Bir anne, çocuğunu her koşulda ve daima sever !

Birkaç gün önce bir dram filmi seyretmeliyim diye düşünüp açmıştım filmi. Bir de milliyet’in 2012 yılının en iyi 15 filmi listesinde görünce bu filmi merak ettim ve izledim.

Kevin, Eva (Tilda Swinton) ile Franklin’in ( John C. Reilly ) evlilikleri sonrası sahip oldukları ilk çocuklarıdır. 4 yaşına kadar hiç konuşmayan ve davranışlarında bir terslik olduğu belli olan Kevin’i annesi doktora götürmüş fakat doktor onda herhangi bir zihinsel sağlık sorunu ( otizm vs.) olmadığını söylemiştir. Annesi ile hiç iyi geçinmeyen ve babasının yanında çok masum, annesinin yanında ise çok asi olan Kevin (filmde Ezra Miller ) okçulukta yetenekli bir genç olmuştur. Hikayenin devamında neler olduğunu ise dilerseniz filmi izleyerek görün. Filme puanım 10 üzerinden 7.5 .

Not : Film bittikten sonra her nedense geçenlerde Amerika’nın bir eyaletinde yaşanan katliam aklıma geldi.

Geçtiğimiz yıl Altın Küre ödülüne aday gösterilen (Tilda Swinton en iyi kadın oyuncu dalında) , 16 farklı prestijli sinema ödülü kazanan ve bunların dışında 29 farklı ödüle de aday gösterilen film, özellikle yabancı basın tarafından çok methediliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.