Kırk Yalan full izle

Kırk Yalan full izle

2019 yılı yapımı yerli komedi Kırk Yalan, hayatı yalanlar ve üç kağıtçılık üzerine kurulu Tahsin’in (Oğuzhan Uğur) düğün için yola koyulma macerasıyla başlar. Köydeki düğüne gittiği sırada trafik polisleri tarafından durdurulan Tahsin, onlara ikram edeceği çok özel Afrika meyvesi marula ile cezadan kurtulur. Devamında düğüne ulaşan Tahsin ve Sümsük Kamil (Timur Acar) , arkadaşlarına ve hatta belediye başkanına kasa kasa marula ikram eder. Felekten bir gece yaşamak için aldıkları bu meyvenin çok önemli bir etkisi vardır ! O da önceki gece nasıl bir işe bulaştıklarını hiçbirinin hatırlamamasıdır. Tahsin ve arkadaşları soluğu bir gece kulübünde aldıklarına dair kamera kayıtlarına ulaşırlar. Ancak bu onlar için hiç iyi bir haber değildir. Basit bir eğlence belediye başkanı dahil çoğu için büyük bir problem anlamına gelmektedir.

Hangover filminin yerli versiyonu diyebileceğimiz konusu ve izleyici yorumlarından bariz bir şekilde anlaşılan Kırk Yalan filmini kesintisiz full izleyebilirsiniz.

Oyuncular : Oğuzhan Uğur , Timur Acar, Sinan Bengier, Ferdi Sancar, Berat Yenilmez

Imdb Puanı : 3/10

2 tane yorum mevcut

  1. yalancı

    Ben açtım bir ay önce izleyim diye. Yirmi dk geçtikten sonra başroldeki adamın hareketleri görünce kapattım. belki bu sefer tamamını izlerim. bu arada teşekkür ederim internette başka yerde bu filmi bulamadım burda full yazıyor girdim inşallah bu sefer izler bitiririm.. Teşekkür ediyorum 🙂

  2. Eleştiren

    Tamam Hangover filmine bakmışlar ve oradan birtakım hikayeler araklamak istemişler. Burası kesin. Ancak nasıl oluyor da bu kadar başarısız bir oyuncuyu filme başrol yapıyorlar. Bir süre seyrettikten sonra sırf başarısız performansı ve yapmacık tavırları nedeniyle filmi yarıda bırakmak zorunda kaldım. Bazı espriler son derece bayağı; lütfen biraz yaratıcı espriler katsın Türk film yapımcıları bu komedi filmlerine. Sürekli belden aşağı espri yaparak izleyiciyi güldürmek istiyorsanız bu şekilde devam edin ! Daha çok sinema izleyicisini kaybetmeye mahkum olduğunuzu üzülerek belirtmek isterim !

Bir cevap yazın