Korku Kapanı Başlangıç 2021 altyazılı full izle

Korku Kapanı Başlangıç 2021 altyazılı full izle

Burası sadece onların toprakları !

2021 yılı Film listelerinde üst sıraları zorlayan korku -gerilim türü Wrong Turn / Korku Kapanı Başlangıç filminde izleyiciyi nasıl bir konunun beklediğine değinelim.

Dağcılık aktiviteleri için Kuzey Amerika’da bulunan Apalaş Dağlarını seçen Jan (Charlotte Vega) ve arkadaşları, kendilerini bekleyen tehlikeden habersiz eğlenceli maceralarının ve doğanın tadını çıkarmaktadır. Jan ve yanındakiler, yüzyıllardır yaşamakta olan ve hayatlarını ilkel çağlardaki insanlar gibi avlanarak sürdüren bir grup insanın varlığından habersiz bir şekilde ormanda yol almaktadır. İnsanların hakkında çok şey bilip de gerçek olduğunu kanıtlayamadıkları hayalet hikayelerine benzer bir şekilde bu yerli kabilenin varlığı o ana dek söylentinin ötesine geçememiştir. Ancak, yüzyıllardır avcılık geleneğini sürdüren bu kapalı ve gizemli topluluk ile ilk temastan itibaren herşey bambaşka bir hal alacaktır. Macera arayan bu gençlerin ilkel ve korku dolu bir oyuna kurban edilebileceklerini anlamaları uzun sürmeyecektir.

2021 yılının en seçkin korku filmlerini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyoruz. Korku kapanı serisinin son filmi Başlangıç ‘ı vizyon filmler kategorisinde türkçe altyazılı full izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Mike P. Nelson

Imdb Puanı : 5,4/10

Oyuncular : Charlotte Vega, Emma Dumont, Matthew Modine

Filme yapilan yorumlar

  1. korkusuz

    Bu adamların sanırım yedinci filmi bu. her seferinde acayip ölüm sahneleri yapmayı başarıyorlar. en kısa sürede izlemeyi umuyoruz. içeriğinizin güzel olduğunu söylemeliyim çoğu yerde filmin konusuna dair pek açıklayıcı bir bilgiye erişemedim ama siz güzel anlatmışsınız. korku filmleri kategorinizi genişletirseniz daha çok film izlemeyi düşünüyorum.

Bir cevap yazın