Old Movies (2000-2010)

Kurtuluş Son Durak full izle (fragman)

Türkiye’de son birkaç yıldır sıklıkla meydana gelen ve ‘kadına yönelik şiddet’in en acı örneklerini yaşadığımız şu günlerde vizyona giren ve izleyiciye özel mesajlar veren başarılı bir dram filmi Kurtuluş Son Durak’ın yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapmakta..

Kurtuluş Son Durak Konusu

Psikolog Eylem (Belçim Bilgin) , eşinin kendisini aldatmasını içine bir türlü sindiremediğinden hem onu terk eder hem de kendisine yeni bir yaşam alanı bulur.Yeni yerleştiği apartmandaki kadınların hayatları o kadar çarpıcıdır ki bir anda kendi sorunlarını unutup diğerlerine bir çözüm bulmaya çalışır.

Vartanuş (Demet Akbağ), ömrü boyunca hep hasta yatağındaki babasına yardım etmiş birisi ,Goncagül (Nihal Yalçın) ise mafya sayılabilecek bir eşten illallah etmiş bir kadındır.İçlerinden en zorlu hayat ise çocuklarını korumak ve onların annesiz büyümemeleri için eşinden yediği dayaklara alışmış olan Gülnur (Ayten Soykök) ‘un yaşamıdır belki de..

Zamanla ünlenen Psikolog Eylem’i diğer kadınlar da tanıyacak ve Kurtuluş Son Durak‘ta kendi sorunlarına çare arayacaklardır…

Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Senaryo: Barış Pirhasan
Müzikler : Fırat Yükselir
Tür: Komedi, Dram
Süre: 106 dk.
Yapım: 2011, Türkiye
Filmin Web Sitesi: www.kurtulussondurak.com
Oyuncular: Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ahmet Mümtaz Taylan, Yavuz Bingöl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.