Movies 2010-2021

Labirent : Son isyan Türkçe Dublaj (HD) 2018

Özet ve Detaylar

Thomas ve arkadaşları mahkum olduktan sonra Labirent’ten kaçtılar, ardından tüm dünyayı sıkı bir şekilde kontrol eden bir örgüt olan İSYAN’a direnen bir isyancı grup tarafından kurtarıldılar.

İSYAN ile mücadelelerinde, Teresa’nın ihaneti grup için işleri zorlaştırdı ve Minho’yu organizasyon tarafından yakalanmaktan koruyamadı.

Thomas ve arkadaşları Minho’yu kurtarmaya çalışıyorlar ve yapacakları çok zor seçimler var. Bir zamanlar kişisel bir kurtarma görevi olan şey, şimdi geniş kapsamlı sonuçları olan, dünyayı dolaşan bir maceraya dönüştü.

25 Comments

 1. The Maze Runner filminin 1, 2 ,3. serilerini 2 günde bitirdim . Ciddi anlamda söylüyorum film 10 numara 5 yıldız grafikler olsun karakterler olsun hikaye olsun ayriyeten Türkçe dublaj olsun harikaydı.
  1.seride Jackin ölmesine çok üzülmüştüm çünkü o ailesini görmek istiyordu ve sonada çok yaklaşmıştı öldügü sahnede Thomas'a o ailesinden kalan son eşyayı verince çok duygulandım keşke kurtulsaydı da onu da sonda görseydik ama işte maalesef olmadı.
  2. Seride tam kurtulmuşlar diye seviniyordum ama 1.sezonda olduğundan daha berbat günler geçirdiler resmen o zombiler ve İsyancılardan ne çektiler öyle Allah'ım Yarabbim onlar koştukça ben yoruldum çok aksiyonlu sahneler vardı bazen kalbim zor dayandı . Teresa yı çok seviyordum ama arkadaşlarını sattıgı sahnede biraz sinirlenmiştim o da kendince Haklıydı ama ne olursa olsun satması yanlıştı .
  3. Sezon koskaca 2 saat 23 dakika zaten Minho'yu aramakla geçti . Ama sonda Teresa ve Newt in ölmesine çok üzüldüm . Ah be abi ThoEssa shipini çok seviyordum sonda birlikte mutlu olmalarını isterdim .
  4.Sezon gelirse geleceğini de pek sanmam ama eğer gelirse mükemmel olur çok fazla isteklerim var 4 . Sezonla ilgili . Özellikle Thomas aşk adamım mutlu olsun artık .
  Neyse inş gelir diyoruz ve güncel haberleri takipteyiz Sevgiyle kalın

Leave a Reply

Your email address will not be published.