Mesajınız Var türkçe dublaj izle

Mesajınız Var türkçe dublaj izle

Her ikisinin meslekleri de kitaplar üzerine. Ancak bir tanesinin kitapçılar zinciri varken diğerinin yalnızca butik bir kitapçı dükkanı var. Birbirleriyle tanışmaları da internetten oluşturdukları anonim hesaplar sayesinde mümkün olacak.

Tom Hanks ve Meg Ryan‘dan yılların eskitemediği sıcacık bir romantik komedi filmi sizlerle birlikte : Mesajınız Var ( You’ve Got Mail)

Joe Fox (Tom Hanks) ve Kathleen Kelly (Meg Ryan) internetten tanışıp birbirleriyle e-posta aracılığıyla mesajlaşmaya başlayan iki kitapçı dükkanı sahibidir. Joe’nin sahibi olduğu şirket, genişleme politikası nedeniyle civarda bulunan ve kendilerine rakip bile sayılamayacak kadar küçük Kathleen’in kitapçı dükkanını hedef alır. Şirketin yani Joe’nin amacı bu dükkanı kapatarak yerine kendilerinin markasını taşıyan yerlerini açmaktır. Her ikisinin de bu küçük değişiklik planından haberleri yoktur. Dahası, böyle bir değişikliğe asla izin vermeyecek inatçı bir kişilik olan Kathleen gerçek hayatta bu şirketin sahibini görmeye tahammül bile edemeyecek bir karaktere sahiptir. Ne var ki internet çağının dünyayı esir almaya başladığı, uzaktan e-postalarla insanların iletişim kuracağı milenyum çağının gelişi kaçınılmazdır !

Bizi 90’ların sonuna götüren filmi izlerken senaryodaki rastlantıların ne denli yaratıcı ve özgün olduğunu hep birlikte göreceğiz. Kült romantik komedi filmlerinden “Mesajınız Var” filmini türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Nora Ephron

Imdb Puanı : 6,7/10

Meta Skor : 57/100

Bir cevap yazın