Old Movies (2000-2010)

Oğlum Bak Git filmi

Bu yılın ülkemizde en çok patlama yapan olayı bir çöpçü ile sokaktaki bir gencin aralarındaki diyalogda geçen söz ‘Oğlum Bak Git‘in sinema filmi de en sonunda çekildi !

Bu artık markalaşmış sözü kullanmak isteyen Yavuz Seçkin , filmde başrolde taksi şoförü Orhan rolünde. Orhan’ın şimdiye dek elini neye attıysa kurutan, adeta cenabet bir hali vardır. Arkadaşlarıyla birlikte bu şansızlık zincirini kırmak için bir dizi komik olaya girişen Orhan , niyahet kişisel gelişimci Figen (Esra Sönmezler) ile karşılaşacak fakat o kadın da işleri iyice çıkmaza sokacaktır. Filmin fragmanında görülen kadarıyla komik sahnelerinden bir tanesi üfürükçü hocaya giden Orhan ve arkadaşlarının orada geçen diyalogları..

Alemin Kralı’ndaki oyunculuğuyla göz dolduran BKM oyuncusu Metin Yıldız, Komedya’da güldüren Yavuz Seçkin’in başrollerinde oynadıkları Oğlum Bak Git filminin ne kadar o çöpçü-çocuk hikayesini konu aldığı şöyle dursun izleyicilerin komedi filmi ihtiyacını karşılayacak gibi görünen filmi full izleyebilmek için bir süre daha beklemeliyiz.

yönetmen : Kamil Çetin
Süre : 94 dakika
Yapım : 2012 Türkiye
sinema Puanı : 6/10

Leave a Reply

Your email address will not be published.