Raya ve Son Ejderha türkçe altyazılı izle

Raya ve Son Ejderha türkçe altyazılı izle

2021 yılı vizyon filmlerini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyoruz. Çok uzun zaman önce Kumandra’nın fantastik dünya insanlar ve ejderhaların birlikte uyum içinde yaşadıkları dönemde geçen hikaye lanetli yaratıkların dünyayı istilası ile başlıyor. Druun adındaki bu lanetli yaratıkların dünyayı yok etme çabasına karşı kendilerini feda eden dragonlar başarılı oluyor. 500 yıl sonrasında ise yok edici saldırılar yeniden başlar. Yalnız savaşçı Raya, dünyayı kurtarmak için son ejderhayı bulmak zorundadır. Fantastik animasyon/macera türündeki 2021 filmi Raya ve Son Ejderha filmi türkçe altyazılı izlemeniz için sinema adresinizde sizlerle.


Imdb Puanı : 7,6/10

Yönetmen : Don Hall ve Carlos Lopez Estrada

4 tane yorum mevcut

 1. ejderha avcısı

  disneyin bu filmini kaç zamandır bekliyordum sinemalarda vizyona girmesini istedim ama sanırım girmeyecek. raya karakteri bu animasyona çok yakışmış. macerası da çok başarılı görünüyor benim bu yılki favori animasyonum raya ve son ejderha . izleyenlerin dediğine göre en çok görsel efektleri ve animasyon sahneleri çok başarılı . lütfen en kısa sürede izlememizi sağlayın şimdiden filmin konusunu anlattığınız için teşekkür ediyorum ve buna benzer filmleri sitenizde görmeyi dört gözle bekliyorum

 2. Ayşe

  O kadar sevimli karakterler var ki filmde, bayıldım resmen. Aynı zamanda çok sürükleyici bir film sinemalar açılsa da gidip tekrar izlesek hep böyle bir eğlenceli animasyon izlemeyi istemişimdir, en az üç kez seyrederim, çocuklarla birlikte keyifli bir aile filmi istiyorsanız size raya ve son ejderha yı kesinlikle tavsiye ediyorum, neden izledim ki bunu demezsiniz 🙂

 3. rayacan

  baktığım bir sitede 2021 yılının en iyi animasyon filmi olarak gösterilmiş çok merak ediyorum. izleyenlerin söylediklerine göre macerası son derece bol ve sürükleyici bir film. çocukların bayıldığı bir karakter haline gelmeyi başardı bile Raya. bu ve buna benzer filmleri sitenizde görmeyi çok isterim çünkü kaliteli filmler yayınlıyorsunuz ayrıca oturup aile ile seyretmemiz de mümkün bu şekilde devam ederseniz sitenizden daha çok film izlemeyi düşünüyorum.

 4. animesever

  Raya’nın en sevdiğim özelliği çok cesur gözüpek bir kahraman olması. Ayrıca hedefine ulaşmak için hiç yılmadan mücadele eden bir kahraman . bu yılın hiç tartışmasız en iyi animasyon filmi raya ve son ejderha’dır aksini söyleyen varsa katılmam. Umarım filmin devamını da izleriz bir sonraki senede.

Bir cevap yazın