Uncategorized

Şevkat Yerimdar | Türk Komedi Filmi Tek Parça (HD)En iyi Türk komedi, romantik, dram filmlerinin en güzel sahneleri ve daha fazlası için abone ol: https://bit.ly/2IDHXN4

Şevkat Yerimdar, Balat’ın tarihi çarşısında yumurta dükkanı işleten, sıradan ama her sıradan insan gibi bazı arızaları da olan bir adamdır. Hayattaki en büyük tutkusu ölesiye bağlı olduğu takımı Beşiktaş’tır. Çevresi tarafından çok sevilen ve iyi kalpli bir adam olan ancak öfke kontrolünü sağlama konusunda zorluklar yaşayan Şevkat’ın yumurtacı dükkanına bir gün bodoslama bir araba girer. Son derece zengin bir ailenin kızı olan Pelin’in yaptığı bu kazanın akabinde takip eden olaylarla Şevkat’in hayatı ters yüz olacaktır…
İnternette yayılan videolarla herkesin tanıdığı ve ‘Oldu Teşekkürler’ skeçlerinin baş kahramanı olan Şevkat Yerimdar karakterinin sinema filminde başrolü Özgürcan Çevik oynuyor. Romantik komedi türündeki filmin yönetmeni ise Bülent İşbilen.

Yönetmen: Bülent İşbilen
Oyuncular: Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Cezmi Baskın
Tür: Komedi , Romantik
Yıl: 2013

#komedifilmleri #sinemago #şevkatyerimdar #özgürcançevik #başakparlak

source

34 Comments

 1. ilk kadro tam toplanmalıydı ; ataaaazlı yok niyyykoo yok 😀 çırak yok GİZEM ( canan maktal .. o nedir ya ne kız yaaa ) sanem yok cuma yok ya 😀 dalavereci cuma 😀 eksik kalmış . KOnu her ne kadar aynı olsa da filme güzellik katan bazı şeyler olmayınca insan hüzünleniyor.

 2. Bana bir sey maraqli gelir ya turkler niye izlemiyor by cur bit filmi 3.3 Milyonnn izleme cok azz bakin hayatdan ibret goturun en az 50 kere izledim yenede izlyorum cok elaaaaaa yaaaaa

 3. bu filmi kim cekmiş.tükler salak,kaba,ģerizekalı, ģörģüsüz mahellede bir adam var yunanlımı,ermanimi en akıllı .her kese yol ģösterir.akıl verir.bir az bele şeylere dikkatli olun .

 4. Dolu dolu festival

  Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin 3’üncüsünü gerçekleştireceği Çevre Festivali’nde, pop-rock grubu Gripin sahne alacak. 14 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de Adalya Vakfı Engelsiz Kafe yanındaki konser öncesi Belediye Başkanı Ümit Uysal da Avrupa Birliği Belediye Başkanları İklim ve Enerji Sözleşmesi’ni imzalayacak.

  Bülten ve fotoğraflar ektedir.

  Değerlendirmelerinize sunar iyi çalışmalar dileriz.

 5. I wonder if Sevkat & Alperen Duymaz are related. They almost have the same acting style & the way they talk. However, this is only based on Son Yaz. I haven't seen Alperen's other film yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.