Old Movies (2000-2010)

Skyfall filmi online izle hd

007 filmlerinin en sonuncusu Skyfall şimdi online izlenebilir.

Vizyon salonlarında Avrupa ve diğer ülkelerde izleyici rekoru kıran ve başrol oyuncusu Daniel Craig’in son James Bond serisinde yer aldığı Skyfall, uzunca zaman bizim gündemimizde de yer işgal etmişti. Sebebi ise filmin önemli aksiyon sahnelerinin İstanbul‘un tarihi sokaklarında çekilmiş olmasıydı. İşte Skyfall , şu an netteki ilk full versiyonu ile karşınızda.

Şu ana kadar Imbd’de 133,097 kullanıcının değerlendirmesinden 10 üzerinden 8.1 puan alarak 2012 yılının en iyi birkaç filminden birisi olduğunu kanıtlayan Skyfall filminin konusundan bahsedelim.

Bond’un görevi, bir bilgisayar sürücüsünü korumaktır. Bu sürücüde kendilerine karşı tehdit olarak kullanılabilecek gizli bilgiler yer almaktadır. Bu sırada Eve isimli kadın ajan da James Bond’u bulup öldürmek için gönderilecek ve onu vuracaktır. Öldü sanılan süper ajan aslında hayattadır ve şimdi gerçeklerin peşine düşmüştür.

Naomi Harris, Javier Bardem, Ralph Fiennes , Judy Bench ve başrolde DAniel Craig’li Skyfall filmi aksiyon severlerin başucu filmi olmaya aday !

Yönetmen : Sam Mendes
Senaryo Yazarları : Neal Purvis, Robert Wade
Tür : 2012 aksiyon filmleri, Casusluk, HD,Vizyon filmler
Süre : 143 dk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.