Synchronic altyazılı izle

Synchronic altyazılı izle

2020’de Amerika’da gösterime giren 2019 yapımı bilim kurgu filmi olan Synchronic‘de New Orleans’da görevli iki paramedik olan Steve ve Dennis’in hikayesine odaklanılıyor. İdeal bir aile adamı olan Steve (Anthony Mackie) ve iki çocuk sahibi Dennis (Jamie Dornan) birlikte çalışan tıp teknikerleridir. Bir gece yarısı göreve çağrılan ikiliyi bekleyen vakalar alışılmışın tamamen dışındadır.

Yeni tasarlanmış Synchronic adındaki bir ilaç sebebiyle bazı insanlar esrarengiz bir biçimde ölmüş bazıları da daha önce görülmemiş bir etkiye maruz kalmıştır. Gördükleri tablo karşısında ikilinin hayatları tamamen alt üst olacaktır. Vakaların nedenini araştıran Steve’e kanser olduğu ve en fazla altı aylık ömrünün kaldığı söylenir. Kasabadaki tüm ilaçları satın alarak diğer insanların hayatını kurtarmaya çalışan Steve, ilacı alan kişilerin zihninde zaman yolculuğuna çıkmak gibi bir yan etki olduğunu fark eder. Partneri Dennis’in kızının kaybolması da yine bu ilaçla bağlantılıdır.

Senaryosunu Justin Benson‘un yazıp yönettiği bilim kurgu filmi olan ve sinema severler tarafından beğeniyle izlenen Synchronic ‘de (türkçe altyazılı) başrol oyuncuları Anthony Mackie ve Jamie Dornan yer alıyor.

Imdb Puanı : 6,2/10

Meta Skoru : 63/100

Bir cevap yazın