Old Movies (2000-2010)

Town sinema filmi full izle

Hayatı yaşama tarzları banka soygunculuğu olan Doug (Ben Affleck) ve birkaç arkadaşı, en son yaptıkları soygunda polisten sıyrılmayı yine her zamanki gibi başarırlar. Fakat, grubun lideri olan Doug, çaldıkları bankanın kadın müdürüne aşık olacaktır. Birbirlerinin çok yakınında oturan müdire Claire (Rebecca Hall) ile Doug’un flörtü Doug’un en yakın arkadaşı Jem’i (Jeremy Renner) endişelendirmeye başlamıştır. Şimdi yılların profesyonel banka soyguncusu aşık olduğu kadın ya da arkadaşları arasında bir seçim yapmalıdır.

Ben Affleck’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde yer aldığı The Town – Hırsızlar Şehri ,2010 yılında imdb’de en çok oylanan aksiyon-gizem filmi..Genel izleyici görüşlerine göre Affleck yönetmenliğini yaptığı bu filmde en az oyunculuğu kadar iyi bir performans sergilemiş..

The Town Ödülleri : 2010 Yılında Amerika’da ‘AFI film ödülü’ kazandı ; 2011 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu oskarını kazandı. 2011 yılında BAFTA film festivalinde de en iyi yardımcı oyuncu ödülü var ayrıca..Geniş bilgi için tıkla‘yabilirsiniz.
Tür : Aksiyon,Gizem,Romantik,2010,HD filmler,Altyazılı,Suç
Yapım : 2010 Amerika
imdb puanı : 7,6/10
Süre : 125 min
Oyuncu Kadrosu : Ben Affleck ,Rebecca Hall ,Jon Hamm ,Jeremy Renner ,Blake Lively ,Slaine.

Leave a Reply

Your email address will not be published.