Comedy, Aksiyon filmleri, Old Movies (2000-2010)

Vay Arkadaş | Ali Atay Türk Komedi Filmi Full İzle (HD)

Vizyon tarihi: 5 Kasım 2010
Yönetmen: Kemal Uzun
Oyuncular: Ali Atay, Mete Horozoğlu, Fırat Tanış, Rasim Öztekin, Demet Evgar, Mustafa Üstündağ, Erdal Tosun
Tür: Komedi, Aksiyon
Ülke: Türkiye

Manik, Tik İstanbul’un kenar mahallerinden Balat’ta yaşayan üç arkadaştır. Üçü de problemli çocukluk geçirmiş haşarı tiplerdir.

Günlerini hayatı küçük ölçekte yaşayarak geçirirler. Ancak aktiftirler ve bazı durumlarda çevrelerinde olup bitenlere dahil olmaktan kendilerini alamazlar.

Manik kolayca başını belaya sokabilecek bir adamdır, Tik fazla konuşmayı sevmez ve Dil do kadınları cezbetmek için kullandığı etkileyici bir fiziğe sahiptir.

Ufak tefek üçkağıtlar, türlü dolaplarla oradan buradan elde ettikleri avantalar ile hayatlarını devam ettirmektedirler. Ama son yaptıkları iş başları iyice belaya girip hapisle tanışınca bu işlere tövbe etmek zorunda kalırlar… Ta ki eski bir sinemanın makine dairesinde yoksul ve perişan bir hayat yaşayan, babası Efendi’nin amansız bir hastalığa yakalanıp da tedavisi için yüklü bir miktar para gerekinceye kadar.

 

 

36 Comments

  1. Neredeyse her komedi filminde mafya var. Mafyanın korkunç yüzünü sulandırarak sevimli göstermeleri ve sanki normalde toplumda olması gereken örgütler olarak yansıtmaları gençlerimizin algısını fena hâlde bozuyor ve özenti oluşturuyor. Gerçekte komedi adı altında yapılmak istenilen şey bu mu?
    Çocuklarımız açısından son derece tehlikeli. Devletimizin hiç dikkatini çekmiyor mu acaba?

  2. Rasim Öztekin anısına geldik adam film boyunca hastaydı üzüntümden atladım sahnelerini bi anlamı kalmadı ya…Mekanı cennet olsun

Leave a Reply

Your email address will not be published.