Zebun filmi izle

Zebun filmi izle

Eşi esma ve küçük kızlarıyla mutlu bir aileye sahip olan Kenan, yoğun iş gezilerinden birisinde tuhaf bir olaya tanık olur. Bunun nedenini yoğun çalışma temposuna bağlayan Kenan bir süre sonra halisünasyonlar görmeye başlar. Gerçek ve sanrıyı ayırt etmekde zorlanmaya başlayan genç adam durumu en yakın arkadaşı Burak’la paylaştıktan sonra onun tavsiyesi üzerine önce psikoloğa ardından da hocaya görünür. Artık geçmişteki başarılı adam yerini tuhaf rüyalar gören birisine bırakmıştır. Hayatı kabusa dönen Kenan, bundan kurtulmasının tek yolunun korkularıyla yüzleşme olduğunu farkedecektir.
Yönetmenliğini  Mesut Erbas, Hakan Yusufogullari’nin üstlendiği yerli korku filmi Zebun’u (kelime anlamı güçsüz) vizyon filmler kategorisinde izleyebilirsiniz.

Yapım : 2020, Türkiye
Oyuncular : Hakan Akgün ,  Gül Arcan , Sema Şimşek , Almina Kahraman

(Film full değilse eğer geldiği zama ilk buradan seyredebilirsiniz)

Filme yapilan yorumlar

  1. Zebani

    zebun ne demek bilen var mı arkadaşlar? filmi çok fazla yerde aradım ancak bir türlü tamamını veren yeri bulamadım. buraya da büyük umutlarla izlemek için girdim yanılmıyorsam henüz vizyona girmedi bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim? bu arada bu ve buna benzer türk korku filmlerini sitenizde görmeyi dört gözle bekliyorum. filmin konusuyla ilgili açıklamalarınızı beğendim sizin gibi filmlerin içeriğini anlatan site bulmak pek kolay olmuyor. editöre filmin ne ile ilgili olduğunu anlattığı için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın